Služby

Navrhujeme a dodáváme originální nábytkové prvky pro vybavení všech typů komerčních i nekomerčních interiérů a jiných prostor. Naším cílem je výrazně odlišit Váš nový interiér a dát mu tím punc originality a výjimečnosti. Klademe zvláštní důraz na funkčnost, vysokou kvalitu řemeslného zpracování a kvalitu použitých materiálů, abychom dokázali uspokojit i nejnáročnější požadavky našich klientů.

Zakázková výroba nábytku

 

Jsme schopni individuálně řešit Vaše požadavky jak v rozměru a tvaru, tak i v provedení rozličných materiálů a povrchových úprav. Klademe zvláštní důraz na funkčnost, vysokou kvalitu řemeslného zpracování a kvalitu použitých materiálů, abychom dokázali uspokojit i ty nejnáročnější požadavky našich klientů. Naším cílem je vždy navrhovat originální, funkční a designové řešení nábytku.

Moderní kuchyně na míru
 

Pokud uvažujete o nové originální kuchyňské lince, jste na správném místě. Nabízíme Vám odbornou pomoc od návrhu až po realizaci Vaší nové kuchyně nebo nábytku na míru. S ohledem na Vaše potřeby, přání a možnosti Vám navrhneme vhodné řešení ušité na míru. Pomůžeme s výběrem materiálů, vzorů, barev a doplňků. Místo realizace odborně zaměříme a připravíme 3D vizualizace a instalační plány.